Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Naujienos

„Lietuvos aviacija“ – vienas iš „Pažinkime Lietuvą“ serijos leidinių. Jame skaitytojas supažindinamas su Lietuvos aviacijos istorija nuo pirmųjų Plačiau...»

2018-12-03
Užsukite į Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus biblioteką! Čia jūsų laukia gražiausios knygos apie pasiruošimą gražiausiai metų šventei, kalėdinio jaukumo kūrimą namuose, įvairių skaniausių patiekalų ir saldumynų gaminimą.

Plačiau...

2018-11-28
Statybos skyriaus mokytojams bibliotekininkė Regina Matulienė pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro bibliotekos informacinę sistemą Mobis ir apmokė, kaip ja naudotis.

Plačiau...

Kino edukacijos ugdymo bazė (KEUB) – tai Lietuvos kino centro įgyvendinama tęstinė kino edukacijos programa, kurios prioritetas – nacionalinis kinas. Siekiama skatinti moksleivius žiūrėti gerą kiną, diskutuoti apie jį ir suprasti, o pedagogus – naudotis kinu kaip informacijos šaltiniu, ne tik kaip pagalbine vaizdine priemone. Kino edukacijos ugdymo bazė patalpinta Lietuvos kino centro interneto svetainėje. Ji skirta visiems pedagogams, kurie jau naudoja filmus mokymo procese ir kurie norėtų tai daryti. Užsiregistravę ir prisijungę prie bazės mokytojai kartu su savo moksleiviais galės kartu tiesiogiai internetu (on-line) žiūrėti bazėje esančius filmus.

Plačiau...

2018-11-22
Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje buvo organizuotos netradicinės lietuvių kalbos pamokos „Maironis kitaip“ TP18/2 gr. mokiniams, skirtos Maironiui ir jo kūrybai paminėti bei pasivaikščioti išskirtinės asmenybės gyvenimo takeliais.

Plačiau...

Lietuvos šimtmečiui išleista knyga pasitarnaus ne tik Lietuvos gyventojams, besidomintiems šalies istorija, Lietuvos kariuomenės savanorių, partizanų kovomis, tarpukario Lietuvos ūkinės veiklos proveržiu ir šiuolaikiniais Plačiau...»

2018-11-14
Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka, skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti. Skyrius kasmet dalyvauja kultūros projekte, kurio tikslas yra skleisti skaitymo džiaugsmą, literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją.
Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitės metų tema – „Šiaurės herojai“

Plačiau...

2018-11-13
Tarptautinės nerūkymo dienos proga Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje surengta knygų paroda

Plačiau...

2018-11-13
Mechanikos skyriaus skyriaus bibliotekoje surengta paroda „Šiaurės šalių literatūra“. Lapkričio 12–18 d. minima tradicinė Šiaurės šalių literatūros savaitė. Šiemet jos tema – „Šiaurės herojai“.

Plačiau...

Šis gausiai iliustruotas prestižinis leidinys skirtas Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui Plačiau...»

2018-11-08
Centro/Technologijos skyriaus bibliotekoje eksponuojama rudeniškoji tematika lietuvių poetų kūryboje.

Plačiau...

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninio kultūros paveldo bibliotekos „E.paveldas“ (www.epaveldas.lt) platformoje formuojama lietuvių literatūros klasikos kolekcija pritraukia vis didesnį būrį literatūros mylėtojų.

Plačiau...

Visuotinė lietuvių enciklopedija jau ir internete! Naudokitės, rekomenduokite mokiniams, kolegoms.

Plačiau...

Minint Europos sveikos mitybos dieną, Mechanikos skyriaus biblioteka kviečia apsilankyti...

Plačiau...

Lapkričio mėnesį Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojamos megztos riešinės iš tautodailininkės Joanos Alminienės kolekcijos.

Plačiau...

Nuo spalio 5 d. Statybos skyriaus bibliotekoje veikia parengta paroda „Mečislovo Bulako piešiniai, Vilniaus senamiestis“.

Plačiau...

„Lietuvos didikai“ – populiarus iliustruotas enciklopedinis žinynas, kuriame pristatomos dvidešimt atrinktų svarbiausių Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didikų giminių istorijos Plačiau...»

Savaitė iki mokinių atostogų Mechanikos skyriuje vyko netradicinė, jau tradicine tapusi anglų kalbos pamoka – šventė, skirta Halloween‘ui, kurią vedė anglų k. mokytoja Daiva Tamoliūnienė. Pamoka vyko mokyklos bibliotekoje, talkinant bibliotekininkei Virginijai Križynauskienei.

Plačiau...

Spalio 24 d. Statybos skyriaus bibliotekoje vyko renginys skirtas Pasaulinei architektūros dienai pažymėti.

Plačiau...

Spalio 24 d. įkvėpti heloviniškos nuotaikos, Adamsų šeimynėle tapę skyriaus savivaldos nariai visus kvietė į biblioteką, kur vaišino pačių pagamintais vaiduokliškais skanumynais ir diplomais bei padėkomis apdovanojo moliūgų pjaustymo konkurso dalyvius.

Plačiau...

Monografijoje pirmą kartą išsamiai pristatoma Lietuvos fotografijos raida 1839–1945 m. Autorės tikisi, kad čia publikuojami šaltiniai ir faktai, lyginimas su tarptautinės fotografinės Plačiau...»

Spalio 8 d. Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje – šiauliečio fotografo Artūro Staponkaus fotografijų paroda „Būsenos“.

Plačiau...

Spalio 8 d. Prekybos ir verslo skyriuje knygų paroda apie brangakmenius.

Plačiau...

Spalio 1 d. Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė pakvietė pirmojo kurso mokinius į edukacinį užsiėmimą „Laikas knygai“.

Plačiau...

Mūsų bibliotekos fondas pasipildė skaitytojų padovanotomis knygomis.

Plačiau...

Rugsėjo 27 d. Technologijų skyriaus mokiniai, gyvenantys bendrabutyje, kartu su auklėtoja V.Jackuviene ir bibliotekininke Z.Zapasnikiene dalyvavo susitikime su etnologu, gamtos mokslų daktaru, profesoriumi Libertu Klimka.

Plačiau...

"Lietuvos dailės istorija" skirta aukštųjų mokyklų studentams, tačiau ši knyga turėtų būti ne tik kiekvienoje Plačiau...»

Rugsėjo 24 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenei buvo pristatyta Šiaulių valstybinės kolegijos studentų paroda „Verbum librum. Homo liber. Laisvas žodis. Laisvas žmogus“. Parodą padėjo organizuoti bibliotekininkė Asta Abukaitienė. Ji pakvietė skyriaus bendruomenę perskaityti Liudo Mažylio veiksmo dokumentikos knygą „99 metai po įvykio“ bei pasidomėti Lietuvos Nepriklausomybės Akto radimo istorija.
Paroda veiks iki rugsėjo 28 d. Buitinių paslaugų skyriaus konferencijų salėje. Kviečiame apsilankyti!
 

Plačiau...

Rugsėjo 20 d. Šiaulių PRC Mechanikos skyriaus bibliotekoje, įsikūrusioje naujose patalpose, pirmakursiai moksleiviai buvo supažindinami su bibliotekos veikla. Užsiėmimą pravedė bibliotekininkė V.Kryžinauskienė ir grupės auklėtoja D. Misevičienė.

Plačiau...

Biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Kviečiame užsukti.

Plačiau...

Prasidėjus mokslo metams į Technologijų skyriaus biblioteką skuba mokiniai ir mokytojai: grąžinti per vasarą perskaitytas knygas, pasiimti vadovėlių, mokymuisi ir mokymui skirtų leidinių.

Plačiau...

„Baltų lankų“ išleistoje knygoje „Lietuvos sienos. Tūkstantmečio istorija“ mūsų valstybės istorija pasakojama pasitelkiant Plačiau...»

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif