Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Parodoje „Studijos 2016“

2016 02 08


2016 m. vasario 4 – 6 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centras kartu su kitomis Lietuvos profesinio mokymo įstaigomis savo veiklą pristatė tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „Studijos 2016“. Parodos tikslas – įkvėpti, motyvuoti, skatinti jaunimą rinktis patinkančias specialybes ir profesijas, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą.
Šiaulių profesinio rengimo centro stende parodos lankytojai galėjo sužinoti išsamią informaciją apie Šiaulių PRC rengiamas specialybes, priėmimo ir mokymosi sąlygas, taip pat plačiau buvo pristatytos inžinerinės specialybės bei partnerystė su verslo įmonėmis. Parodos metu buvo demonstruojamas darbas su suvirinimo robotu, kurį pristatė UAB „ATC Baltic“.
Parodos metu vykusiame respublikiniame virėjų konkurse Šiaulių PRC atstovavo Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai Airidas Inda, Karolina Belousovaitė ir Gustinas Alubickas, kurie iškovojo III vietą. Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojos Ginta Marčenkienė ir Ingrida Vaišnorienė.
Renginio metu vyko Lithuanian Junior Achievement programos mokinių bendrovių konkursas, kuriame dalyvavo 30 komandų iš visos Lietuvos. Šiaulių PRC mokinių mokomosios bendrovės „BLACK AND RED“ (kuratorė - ekonomikos mokytoja Reda Valiukienė) narys Gytis Ivaškevičius pelnė „Pripažinto lyderio“ nominaciją.
Buitinių paslaugų skyriaus kirpėjo specialybės mokinė Sandra Sitnikienė (profesijos mokytoja Aurika Rutkauskienė) dalyvavo jungtiniame būsimųjų kirpėjų pasirodyme „Kirpėjų šou“, o respublikiniame mokinių apdailos plytelių klojimo konkurse Statybos skyriaus apdailininko (statybininko) specialybės mokiniai Karolis Skėrys ir Darius Andriuška (profesijos mokytojos Vilma Grigaliūnaitė ir Loreta Žiedienė) iškovojo garbingą IV vietą.
Parodos metu drabužių kolekcijas demonstravo Buitinių paslaugų skyriaus mokinės (vadovė – socialinė pedagogė Dalia Kerienė).

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif