Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Fiksuotas dar vienas rekordas

2018 12 10


Gruodžio 10 dieną, artėjant gražiausioms metų šventėms, Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė tradiciškai siekė dar vieno rekordo. Šį kartą pretendentas į rekordus – „Ilgiausias prėskučių vėrinys“. Visą savaitę skyriaus konditeriai, virėjai ir visa bendruomenė prisidėjo prie gamybos proceso: vieni minkė tešlą ir kepė prėskučius, kiti juos vėrė į vėrinį. Kadangi. nuo vieno prėskučio iki kito turi būti pusė to prėskučio dydžio, tai tarpuose verti tuščiaviduriai makaronai.
Kunigui S. Paliūnui pašventinus vėrinį, kompetentinga komisija, kurią sudarė: visuomenės veikėjas, kultūros istorikas Vilius Puronas, Šiaulių Verslo inkubatoriaus vadovas Alius Valys ir restorano „Karpynė“ virtuvės šefas Kęstutis Bartkus, ėmėsi darbo – išmatuoti vėrinį, išsiraizgiusį skyriaus koridoriuose nuo ketvirto iki pirmo aukšto ir atgal. Sugaišus keletą valandų buvo paskelbtas rezultatas – prėskučių vėrinio ilgis 460 m ir 20 cm, kuris tapo jau 19-tuoju Šiaulių PRC rekordu.
Šventiniu vėriniu Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalinsis ne tik su savo draugais, bet ir su tais, kam reikia pagalbos.
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif