Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinėje mugėje – auksinis apdovanojimas ir geriausio vadybininko nominacija

2019 04 11


Balandžio 10 dieną Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko 23-oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Vilnius 2019“. Renginyje Šiaulių profesinio rengimo centrui atstovavo Prekybos ir verslo skyriuje veikianti imitacinė bendrovė „Šagrenė“, kuri mugėje pristatė naują būdą įsigyti odinius, džinsinius rūbus neteršiant gamtos. Mugės dalyviams buvo pardavinėjami rūbų komplektai su galimybe rūbus gražinti, kai jie nusibos arba baigsis sezonas. Taip pat buvo siūloma papildoma rūbų saugojimo (sandėliavimo) paslauga.
Vertinimo komisijos sprendimu „Šagrenė“ nominuota „Auksine mugės imitacine bendrove“ tarp profesinio mokymo ir bendro ugdymo mokyklų už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas. Taip pat bendrovė buvo apdovanota už geriausią radijo reklamą, o mokinei Karolinai Jokubaitytei įteiktas geriausios vadybininkės diplomas.
„Šagrenės“ komandą sudarė prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokinės Karolina Jokubaitytė, Rūta Taralytė ir pardavėjo specialybės mokinė Roneta Ramanauskaitė, komandos vadovas profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus.
Sveikiname mokinius ir jų mokytoją!
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif