Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Verslo praktinio mokymo firma „Šagrenė“ tarpe geriausiųjų šalyje

2016 04 22


Balandžio 20 d. vyko tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė „Vilnius 2016“, kurios metu susitiko ir tarpusavyje varžėsi 38 VPMF, veikiančios aukštojo bei profesinio mokymo įstaigose ir bendrojo lavinimo mokyklose. Mugės metu kompetentinga komisija vertino mokinių ir studentų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, kūrybiškai įkurtus VPMF stendus, gebėjimą reklamuoti savo prekes ir paslaugas bei rinko geriausius savo srities vadybininkus. Iki mugės pradžios kiekviena VPMF vertinimo komisijai pateikė firmos radijo reklamą ir elektroninį pristatymą, kurie buvo vertinami atskirai.
Komisijos vertinimu Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje veikianti VPMF „Šagrenė“ už stendo originalumą bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų grupėje pelnė „Sidabrinės VPMF“ nominaciją. Prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokinė Jolita Vitkauskaitė komisijai įrodė, kad yra gera vadybininkė ir buvo apdovanota „Geriausios vadybininkės“ diplomu. „Šagrenės“ sukurta radijo reklama pelnė „Geriausios radijo reklamos“ diplomą.
VPMF „Šagrenė“ mugėje atstovavo prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės I ir II kurso mokiniai Jolita Vitkauskaitė, Žyginta Špiliauskaitė, Irma Bieliauskaitė ir Henrikas Kiserauskas. Tarptautinei VPMF mugei mokinius rengė profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus.
Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir profesionaliu mokytojo darbu. Dėkojame radijo reklamos bendraautoriui, elektroninės prekybos agento specialybės mokiniui Dovydui Sutkui už puikius profesinius gebėjimus.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif