Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
Skirkite_1,2_proc.jpg
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
rupinkis_sveikata.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus kreipimasis

2020 03 30


Mieli Šiaulių profesinio rengimo centro bendruomenės nariai,

šalyje paskelbtas karantinas sutrikdė įprastą mūsų veiklą. Nuo kovo 30 d. ugdymo procesas centre vykdomas nuotoliniu būdu. Nors ir turime tam tikros patirties, tai naujas iššūkis, kuris pareikalaus iš mūsų visų didelio susitelkimo, dėmesio ir atsakomybės. Ugdymas organizuojamas pagal mokymo planus, pamokų ir konsultacijų tvarkaraščius. Nuotoliniam mokymui bus naudojama Moodle aplinka, Zoom, Edmodo ir kiti įrankiai. Su kiekvienu mokiniu yra susisiekta, pateikta informacija elektroniniu paštu, per Tamo dienyną ir kitas komunikacijos priemones. Aktuali informacija, pamokų ir konsultacijų tvarkaraščiai skelbiami centro interneto svetainės www.sprc.lt ugdymą organizuojančių skyrių puslapiuose. Pasiruošimo laikotarpiu nustatyti techniniai trikdžiai ir problemos sprendžiamos. Akivaizdu, kad nuotolinio mokymo starte bus ir nesklandumų, ir trūkumų, tačiau tam skirsime išteklių, problemas spręsime kartu, padėdami vieni kitiems.

Mokinių dalyvavimas ugdymo procese bus fiksuojamas e-dienyne, kaip ir iki šiol bus vertinami mokinių mokymosi pasiekimai. Nuoširdžiai dėkoju mokytojams, ugdymo organizatoriams ir specialistams, šauniai padirbėjusiems ruošiant mokymo medžiagą, mokant ir mokantis naujų komunikavimo technologijų, sprendžiant mokytojų ir mokinių komunikavimo technines problemas.

Kviečiu visus griežtai laikytis karantino taisyklių, saugoti save ir kitus. Tik tokiu būdu išliksime sveiki ir darbingi. Tikiu, kad bendradarbiaudami, padėdami vieni kitiems sėkmingai įveiksime šį visiems sudėtingą laikotarpį ir švęsime pandemijos įveikimo šventę. Linkiu visiems geros nuotaikos, sveikatos ir stiprybės!


Direktorius Saulius Dargužas

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif