Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Išrinktas profesionaliausias prekybininkas

2019 03 29


Kovo 28 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2019“. Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 8 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų: VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro, Marijampolės profesinio rengimo centro, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro.
Konkursui visi dalyviai burtų keliu buvo sugrupuoti į komandas po du mokinius ir atliko prekybos darbuotojo praktines užduotis: rengė kosmetikos gaminių pristatymą, aptarnavo pirkėją kompiuteriniu kasos aparatu, užpildė kasos pajamų orderį.
Būsimų prekybininkų profesinius įgūdžius, išvaizdą, komunikabilumą stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė UAB „VAGOS prekyba“ knygyno vedėja Violeta Murzienė, MAXIMA LT, UAB parduotuvės pamainos viršininkė Brigita Purlytė, UAB „Eirta“ komercijos direktorė Rūta Balčiūnienė.

Mokiniams atlikus visas užduotis komisija išrinko geriausias komandas:
I vieta – Roneta Ramanauskaitė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius) ir Jurgita Lečkauskaitė (VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras),
II vieta – Dalia Užkurienė (Kupiškio technologijos ir verslo mokykla) ir Artūras Švedas (Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla),
III vieta – Monika Virbickaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras) ir Rima Raišelytė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla).
Konkurso dalyviams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir socialinių partnerių dovanomis. Konkurso pabaigoje dalyviams ir mokytojams energingą ir linksmą pasirodymą dovanojo skrabalų virtuozas Regimantas Šilinskas.
Kol mokiniai varžėsi, juos lydėję profesijos mokytojai dalyvavo motyvacinėje paskaitoje „Mokytojo savimotyvacija asmenybės ugdymui“ bei Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus vedėjos dr. Renatos Veršinskienės ir profesijos mokytojo Mindaugo Bartkaus paskaitoje „Mokomosios elektroninės parduotuvės Inobiotau pritaikymo ugdymo procese pristatymas“.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif