Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Automobilių elektromechanikas

Orestas Čepauskas, automobilių elektromechaniko specialybės absolventas

Orestas_Čepauskas.jpg

Orestas yra labai mandagus, tvarkingas, kultūringas, siekiantis žinių mokinys. Jis pasižymi nepriekaištingu lankomumu, yra pavyzdys klasės draugams. Šiemet Orestas – absolventas. Mokinys daug skaito, domisi technikos naujovėmis, įgytas žinias taiko profesinėje veikloje. Tai vienas geriausiųjų MAE15/1 grupės mokinių. Orestas kryptingai siekia pasirinktos specialybės gerų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių. Tikimės, jog šių metų vasarą Lietuvos darbo rinką papildys puikus automobilių elektromechanikas.


Grupės vadovė R. Jasaitytė
 

Deividas Šlevinskis, automobilių elektromechaniko specialybės absolventas

šlevinskis.jpg

Planuodamas savo ateitį bei karjerą Deividas, baigęs vidurinę mokyklą, pasirinko automobilių elektromechanikas specialybę.
Mokinys turi visas savybes, reikalingas šiai specialybei: atidus, imlus naujovėms, pareigingas, turintis organizacinių gebėjimų. Deividas savo mokslu bei darbu jau dabar įrodo, kad bus puikus automobilių elektromechanikas.
Jis sugeba atlikti automobilių elektros įrengimų diagnostiką, sutaisyti automobilių elektros įrengimus, montuoti papildomą elektros įrangą, atlikti automobilių techninės priežiūros darbus.
Deividas turi puikius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, todėl savo grupės draugų yra mėgiamas ir puikiai vertinamas. Dalyvauja skyriaus visuomeninėje veikloje, įvairiuose renginiuose. Deivido hobis – automobiliai ir sportas.
Grupės vadovas Simonas Daukšas

 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif