Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Floristas

Viktorija Bladikaitė, floristo specialybės absolventė

Viktorija Bladikaite.jpg

Floristo specialybė - mano svajonė. Todėl džiaugiuosi, kad ši svajonė palengva pildosi. Jau nuo pačių pirmų floristo specialybės praktinio mokymo užsiėmimų entuziastingai įsitraukiau į moksą. Domėjausi visomis įmanomomis floristinėmis medžiagomis, kompozicijų atlikimo technikomis. Praktinio mokymo užsiėmimas ruošdavausi labai atsakingai, psirūpindavau reikalingomis priemonėmis, augalais, dekoro detalėmis.
Man tikrai nestinga kantrybės - trai įrodo mano atlikti darbai praktinių užsiėmimų metu, įvairiems renginiams ar progoms. Manau, kad mano užsispyrimas, kruopštumas ir atsidavimas smulkių detalių išpildymui yra geriausia vizitinė kortelė būsimiems darbdaviams. Aš noriu nuolat tobulėti, nes pasirinkta specialybė mane žavi.

Jūratė Domeikytė, floristo specialybės absolventė

Jurate Domeikyte.jpg

Rinkausi floristo specialybę , nes nuo paauglystės domėjausi rankdarbiais, mėgau piešti, kurti. Visuomet traukė grožis, žavėjo rankų darbo gaminiai.
Baigusi gimnaziją nedvejodama nutariau pasirinkti floristo specialybę. Manau, jog tikrai nesuklydau ir esu teisingame kelyje. Čia galiu puikiai išreikšti save. Norėdama tobulėti stengiuosi dalyvauti visuose renginiuose, kurie vyksta mokykloje ir už jos ribų.
Mokydamasi floristo specialybės išmokau daug naujų, įdomių dalykų, apie kuriuos anksčiau neturėjau jokio supratimo.. Stengsiuosi mokykloje įgytas žinias išsaugoti, tobulėti, panaudoti savo gyvenime ateityje.
Floristo specialybė man tinka, nes esu darbšti, atsakinga, pareiginga, linksma, komunikabili. Neabejoju, jog savo gyvenimą glaudžiai susiesiu su floristika.

Grupės mokinė Jūratė Domeikytė

Ernesta Gavorskytė, floristo specialybės absolventė

Ernesta Gavorskyte.jpg

Būsima floristė Ernesta Gavorskytė visada svajojo apie šią specialybę. Todėl ir pasirinko mokslą Šiaulių profesinio rengimo centre. Savo kūrybiškumą Ernesta išreiškia komponuodama gyvų gėlių puokštes, kurdama stalo dekoravimo kompozicijas. Jai ypač patinka kurti šventines floristines dekoracijas, šventines puokštes ir suvenyrus. Ernesta domisi ir aplinkos tvarkymo naujovėmis, kambariniais - vazoniniais augalais, mėgsta kurti floristinius darbus iš gamtoje randamų natūralių medžiagų.
Mergina yra komunikabili, turi puikų humoro jausmą. Ji labai atsakinga ir planuojanti savo veiklą. Moka bendradarbiauti su kartu dirbančiais ir kurinčiais floristais. Būdama kūrybinga, gali pasiūlyti savo idėjų ir minčių.

Grupės vadovė Andželika Sutkevičienė

Gintarė Pilėnaitė, floristo specialybės absolventė

Gintare Pilenaite.jpg

Floristo specialybę pasirinkau jau baigusi gimnaziją. Nuo vaikystės mėgau kūrti, gaminti rankų darbo dovanėles. Mėginau kurti puokštes iš įvairiausių pievų gėlių, šakų, samanų, vėriau iš karoliukų auskarus ir apyrankes.
Mokydamasi Šiaulių profesinio rengimo centre įgijau daug teorinių žinių, bei praktinių įgūdžių. Išmokau komponuoti gėles, augalus, rišti puokštes, gaminti floristinius aksesuarus, apipavidalinti didelius objektus. Pamėgau rinkti gamtines medžiagas, jas transformuoti, gaminti įdomius floristinius ruošinius, juos apjungti kuriamose kompozicijose.
Praktinio mokymo metu stengiuosi išreikšti savo meninį suvokimą, parodyti ką floristikoje moku geriausiai. Manau, kad esu aktyvi, atsakinga, atvira naujovėms, darbšti ir patikima. Svajoju ateityje įkuri floristikos saloną.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif