Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Kirpėjas

Dovilė Daubaraitė, kirpėjo specialybės absolventė

Dovile Daubaraite.jpg

Dovilė - darbšti, drausminga, pasitikinti savimi, draugiška ir paslaugi mokinė. Mergina atsakingai ruošiasi kirpėjo darbui - noriai aptarnauja mokomojoje kirpykloje apsilankančius klientus, kruopščiai ir atsakingai atlieka praktines užduotis, plaukų sušukavimus bei kirpimus, klientams pataria ir paaiškina kaip prižiūrėti plaukus. Dovilė siekia žmones padaryti gražesniais, nes tada žmogus jaučiasi laimingesnis. Jos didžiausia svajonė - kada nors ateityje turėti savo grožio saloną.
Šiemet mokinė ruošiasi dalyvauti jaunųjų kirpėjų konkurse, o jei laimė nusišypsos - tai dalyvaus ir tarptautinėje grožio parodoje „Pelenė 2017“ vyksiančiame respublikiniame konkurse. Absolventė lanko seminarus, domisi kirpimo meno, mados, grožio pramonės naujovėmis ir jas pritaiko savo praktinėje veikloje.

Grupės vadovė Jūratė Sankauskienė

Akvilė Morkytė, kirpėjo specialybės absolventė

Akvile Morkyte.jpg

Akvilė kirpėjo specialybe pradėjo domėtis jau nuo vaikystės. Pirmąsias šukuosenas kūrė sau, ilgakasei sesei, draugėms. Poreikis kūrybai ir grožiui, tėvų ir dailės mokytojos įvertinimai padėjo tvirtai apsispręsti, kad būtent ši profesija labiausiai domina.
Akvilė labai kūrybiška, nuoširdi, komunikabili asmenybė. Ji yra antro kurso mokinė, turi daug idėjų bei užsispyrimo kopti karjeros laiptais, dalyvauja įvairiuose projektuose ir renginiuose. Akvilė siekia, kad apie ją suktųsi gausus besišypsančių klientų ratas ir nuolat grįžtų atgal. Ji jau dabar, besimokydama, turi nemažai nuolatinių klientų. Tai skatina ją dar labiau tobulėti, priimti įvairius profesinius iššūkius.
Mokinė dalyvauja kirpėjų kvalifikacijos kėlimo kursuose.
Šiemet mokinė ruošiasi dalyvauti skyriuje organizuojamame mokinių kirpėjų konkurse, o jei pavyks nugalėti - tai dalyvauti ir tarptautinėje grožio parodoje „Pelenė 2017“ vyksiančiame respublikiniame konkurse.
Kirpėjo specialybė yra Akvilės hobis, laisvalaikis ir darbas.
Jos tobulėjimui padeda begalinė mokymosi motyvacija, žingeidumas, optimizmas ir didelis mokytojų – bei artimųjų palaikymas. Tokia gera mokinė yra didžiulis mokytojų ir tėvelių džiaugsmas.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif