Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Prekybos įmonių vadybininko padėjėjas

Rita Tukišaitė, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės absolventė

Rita Tukisaite.jpg

Pasirinkau prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybę, nes mėgstu bendrauti su žmonėmis bei išbandyti save įvairiose srityse. Esu ryžtinga, komunikabili, darbšti, greitai mokausi, mėgstu naujoves ir visada atkakliai siekiu užsibrėžto tikslo. Praktiką atlikau UAB „Rūta“ mokomojoje firminėje parduotuvėje, kur įgijau gerų praktinių įgūdžių. 2016 m. balandžio 14 d. dalyvavau nacionaliniame mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Profesionaliausias prekybininkas“ ir užėmiau pirmąją vietą.
Sugebu ne tik mandagiai aptarnauti klientą, bet išmanau prekių asortimentą, gebu parinkti prekių išdėstymo prekybos salėje strategijas, pildyti apskaitos pirkimų ir pardavimų dokumentus.
Mėgstu keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, šokti, užsiimti fiziškai aktyvia veikla. Laisvalaikiu skaitau knygas, klausausi muzikos bei leidžiu laiką su šeima ar draugais.
 

Žyginta Špiliauskaitė, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės absolventė

Zyginta Spiliauskaite.jpg

Esu darbšti, komunikabili, visada baigiu pradėtus darbus, galiu dirbti komandoje, jai vadovauti. Praktiką atlikau UAB „Rūta“ mokomojoje firminėje parduotuvėje ir IB „Šagrenė“. 2016 m. balandžio 14 d. dalyvavau nacionaliniame mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Profesionaliausias prekybininkas“ ir užėmiau trečiąją vietą. Su mokinių komanda dalyvavau „Tarptautinėje verslo praktinių firmų mugėje Vilnius 2016“. Mugėje buvome apdovanoti sidabriniu apdovanojimu už originaliausią stendą. Dalyvavau verslumo mokymo stažuotėse Suomijoje ir Latvijoje.
Laisvalaikiu skaitau knygas, klausausi muzikos bei leidžiu laiką su šeima ir draugais.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif