Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
Multimedijos paslaugų teikėjas

Deividas Tamulevičius, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės absolventas

Deividas Tamulevičius.jpg

Sužinojęs apie Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje siūlomą naują multimedijos paslaugų teikėjo specialybę, net neabejodamas ją rinkausi. Kadangi esu įgijęs vizualinės reklamos gamintojo kvalifikaciją, esu meniškos sielos žmogus, tad ir dėstomi dalykai buvo artimi ir įdomūs. Besimokydamas patobulinau turimas kompetencijas dizaino, piešimo, maketavimo srityse (moku dirbti su „Adobe Photoshop“, „Corel Draw“, „Sony vegas“, „Sea monkey“ programomis ir kt.), išmokau kurti ir apdoroti video medžiagą, fotografuoti, kurti internetinius puslapius.
Esu aktyvus, užsispyręs, kantrus, komunikabilus, energingas, greitai prisitaikantis prie aplinkybių.
Laisvalaikiu sportuoju, mėgstu gaminti maistą, domiuosi menais, kinu, muzika. Laisvu laiku keliauju, bendrauju su draugais.

Rasa Grunskienė, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės absolventė

Rasa Grunskienė.jpg

Pradėti mokytis Šiaulių profesinio rengimo centre mane paskatino siūlomų perspektyvių specialybių įvairovė. Multimedijos paslaugų teikėjo specialybė – kasdien mane skatina išlaisvinti savo kūrybinius sugebėjimus, atsiskleisti ir tobulėti kaip asmenybei. Besimokydama pagilinau žinias dirbant su „MS Office“ paketo programomis, „Adobe flash“, „Photoshop“, „Picasa”, „Corel Draw” ir dar daug kitų. Pradėdama mokytis neturėjau darbo patirties pasirinktoje specialybėje, tačiau žinau viena, kad nei vienas žmogus negimsta mokėdamas. Baigusi mokslus Šiaulių profesinio rengimo centre tikiu, kad bus nesunku įsidarbinti ir įgytas žinias pritaikyti praktiškai.
Esu užsispyrusi, atsakinga, siekianti tikslo, domiuosi naujovėmis. Lengvai bendrauju su žmonėmis, stengiuosi rasti kompromisą sprendžiant problemas. Puikiai dirbu tiek komandoje, tiek viena. Visada stengiuosi eiti pirmyn, išmokti kažką naujo, kažko siekti, nes žinau, kad užsispyrę ir tikslo siekiantys žmonės gali pasiekti labai daug.

Europass.png
vet mobility.JPG
OpenProf.jpg
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
video_parastes.gif
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif