Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Padavėjas - barmenas

Eligija Gratkauskatė, padavėjo-barmeno specialybės absolventė

Eligija Gratkauskaitė.jpg

Esu Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo-barmeno specialybės mokinė. Jau nuo mažų dienų žinojau kuo būsiu užaugusi, ką norėsiu studijuoti. Tad baigusi pagrindinę mokyklą nusprendžiau stoti į Prekybos ir verslo skyrių ir siekti savo mėgstamos profesijos. Maniau, kad tai nėra labai sudėtingas mokslas, tačiau besimokydama pamačiau, kad norint būti geru padavėju-barmenu reikia įdėti daug pastangų, reikia daug ištvermės. Kiekvieną dieną, kiekvieną pamoką sužinodavau vis kažką naujo. Per visus trejus mokymosi metus įgijau ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, todėl gebu paserviruoti stalą bet kokiai progai, moku pagaminti įvairiausius gėrimus, kokteilius, nesudėtingus patiekalus, tinkamai pasitikti svečius, juos aptarnauti, mandagiai bendrauti.
Žinau, kad visas mokykloje įgytas žinias galėsiu pritaikyti ne tik namuose rengiant šventes, bet ir darbe. Esu tikra, kad savo ateitį sėkmingai siesiu su šia specialybe.

Simona Grigaliūnaitė, padavėjo-barmeno specialybės absolventė

Simona Grigaliūnaitė.jpg

Esu Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo-barmeno specialybės mokinė. Besimokydama šios specialybės įgijau tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių, todėl galiu nesunkiai pagaminti įvairių rūšių gėrimus, nesudėtingus patiekalus, priimti užsakymus, patarti ir paaiškinti klientui, kaip išsirinkti norimus patiekalus bei prie jų tinkančius gėrimus, moku mandagiai bendrauti su svečiais švenčių bei pobūvių metu, paserviruoti stalus įvairioms šventėms bei dirbti už baro. Esu atlikusi trijų savaičių trukmės praktiką pagal „Erasmus+“ programą Italijos maitinimo įmonėse. Praktinius įgūdžius tobulinu dalyvaudama įvairiuose aptarnavimuose, konkursuose.
Savo ateitį sieju su šia specialybe. Esu bendraujanti, draugiška, komunikabili, visada pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką,

Julita Jokubaitytė, padavėjo-barmeno specialybės absolventė

Julita Jokubaitytė.png

Esu Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo-barmeno specialybės mokinė. Rinkausi šią specialybę, nes esu komunikabili, kūrybinga, atsakinga, moku tinkamai elgtis įvairiose situacijose. Manau, kad būtent šios savybės reikalingos dirbant padavėjo-barmeno darbą.
Mokydamasi įgijau daug teorinių žinių, o dalyvaudama pobūvių, furšetų aptarnavimuose tobulinau praktinius įgūdžius. Gebu ne tik pagaminti įvairius gėrimus ir nesudėtingus patiekalus, patarti klientams, kaip išsirinkti patiekalus ir prie jų tinkančius gėrimus, juos aptarnauti, bet ir dirbti prie baro.
Esu atvira naujovėms, mėgstu iššūkius, visada siekiu tobulumo. Todėl aktyviai dalyvavau užklasiniuose renginiuose, sporto varžybose ir mokyklos bendruomenės organizuojamose veiklose. 2014–2015 m. m. dalyvavau UAB „Busturas” organizuotame projekte maršrutu: Šiauliai–Vilnius–Šiauliai. Atlikau padavėjos pareigas: keleivius vaišinome kava ir keksiukais. Savo ateitį sieju su šia specialybe, o ateityje ruošiuosi kelti kvalifikaciją.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif