Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Suvirintojas

Andrius Simonaitis, suvirintojo specialybės absolventas

Simonaitis Andrius_DSC06750.JPG

Kad Andriaus pasirinkimas mokytis suvirintojo specialybės buvo teisingas, liudija pluoštas padėkos raštų, visada aukštas pažymių vidurkis, tik geri atsiliepimai iš mokytojų ir mokinių. Visi jį apibūdina kaip kruopštų, sąžiningai atliekantį jam patikėtas užduotis mokinį, siekiantį kuo geresnio rezultato. Be to, jis visada randa laiko ir popamokinei veiklai. Net dvejus metus priklausė Centro mokinių tarybai, aktyviai dalyvavo, Mechanikos skyriaus renginiuose. Šiuo metu Andrius ne tik mokosi, bet ir dirba pagal pameistrystės sutartį UAB STATGA, iš darbdavių taip pat sulaukiame tik gero mūsų mokinio įvertinimo. Kaip teigia pats Andrius, jis džiaugiasi, kad pasirinko mokytis Šiaulių profesinio rengimo centre, nes mokėsi naujausia įranga aprūpintame sektoriniame praktinio mokymo centre, įgijo visas reikiamas būsimam darbui žinias ir įgūdžius. Paklaustas, kas jam buvo mokantis sunkiausia, Andrius atsakė, kad sunkiausia jam pradžioje buvo išmokti kantrybės suvirinant siūlę, užbaigiant pradėtą darbą, nors ir karšta, ir žiežirbos laksto.
Kalbėdamas apie ateitį, Andrius pasidžiaugė dėl savo pasirinkimo ir paatviravo, kad ir ateityje ne tik dirbs šį darbą, bet ir siek aukštesnės suvirintojo kategorijos, mokysis ir tobulės.

Grupės vadovė Violeta Vileikienė
 

Deividas Gutauskas, suvirintojo specialybės absolventas

Deividas.jpg

 Deividas yra talentingas suvirintojas, pasižymintis darbštumu, iniciatyva. Jis yra paslaugus bei atsakingas, noriai atlieka pateiktas užduotis. Mokinys aktyviai dalyvauja suvirinimo konkursuose. Jis sėkmingai dalyvavo nacionaliniame suvirintojų profesinio meistriškumo konkurse „Suvirintojas 2017“ ir laimėjo komandinę III prizinę vietą. Deividui puikiai sekasi teoriniai bei praktiniai mokomieji dalykai, jis yra draugiškas su bendramoksliais ir mandagus su mokytojais. Šiuo metu jis dirba pameistriu ŽŪB „Draugas“.

Grupės vadovė Laima Ousinskienė


 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif