Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Vizualinės reklamos gamintojas

Donatas Lukošius, vizualinės reklamos gamintojo specialybės absolventas

Donatas Lukošius.jpg

Donatas Lukošius, vizualinės reklamos gamintojo specialybės absolventas
Apie vizualinės reklamos gamintojo specialybę sužinojau iš savo sesers. Žiūrėdama į specialybės aprašymą ir nuotraukas, ji teigė, jog tai mano sritis. Ir ji neklydo. Kūryba buvo, yra ir bus neatsiejama mano gyvenimo dalis. Jau nuo pirmų dienų, praleistų Šiaulių profesinio rengimo centre, įsitikinau, kad kūrybiškumą čia galiu išreikšti nevaržydamas savęs. O su „Corel Draw“ taikomąja programa kūrybiškumą galiu dar labiau atskleisti. Jau pirmame kurse nustebinau savo grupės draugus ir savo specialybės mokytojas, sukurdamas naują logotipą šiuolaikinių šokių kolektyvų festivaliui „Griausmas“.
Piešimas yra mano laisvalaikio hobis, kurį puikiai pavyko susieti su vizualinės reklamos gamintojo specialybe. Keleto mokytojų paskatintas surengiau parodą skyriaus bibliotekoje. Naudodamas specialybės programą sukūriau savo parodai plakatą, o kiek vėliau surengiau antrą, o paskui ir trečią parodą jau Šiaulių mieste. Laisvalaikiu savo piešinius pradėjau perpiešti „Corel Draw“ taikomąja programa, o kiek vėliau visa tai perkėliau ant įvairiausių rūbų, kuriuos galiu devėti ir parodyti kitiems ir taip pasigirti savo būsimos profesijos privalumais. Na, o šiuo metu jau planuoju apie ketvirtą parodą.
Šiuo metu esu antro, paskutinio kurso mokinys ir įgytas žinias jau galiu pritaikyti reklamos agentūroje „BLACK AND RED“ praktiškai. Čia vyksta tikras veiksmas: galimybė tiesiogiai bendrauti su klientais, o jeigu nori praktinio darbo, tai gali supjaustyti sumaketuotas vizitines korteles, klijuoti reklaminę plėvelę ant įvairiausių paviršių, pakuoti saldainius ar gaminti proginius marškinėlius. Pasirinkau specialybę, kuri man patinka, kuria mėgaujuosi ir džiaugiuosi. Tikiuosi, kad ateityje darbo rinkoje įsitvirtinsiu būtent su šia, vizualinės reklamos gamintojo specialybe.
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif