Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Vizualinės reklamos gamintojas

Solveiga Noreikaitė, vizualinės reklamos gamintojo specialybės absolventė

Solveiga Noreikaite.jpg

Vizualinės reklamos gamintojo specialybe susidomėjau visai atsitiktinai. Džiaugiuosi, kad pamačiau skrajutę, kurioje buvo informacija apie šią specialybę. Ji man pasirodė įdomi ir kažkuo išskirtinė. Supratau, kad piešti, kurti labai patinka ir vis dažniau pagalvodavau apie profesiją susijusią su kūryba. Plačiau sužinojusi apie vizualinės reklamos gamintojo profesiją pamaniau, kad bus šaunu ne tik mokytis, bet ir pačiai atsiskleisti.
Pradėjusi mokytis išmokau pastebėti, susikoncentruoti idėjos įgyvendinimui tiek mintyse, tiek praktikoje. Išmokau kurti skrajutes, plakatus, kalendorius, vizitines korteles, reklamos skydus ir dar daug įvairių darbų... Išmokau išreikšti idėjas nuo paprasčiausio eskizavimo iki kompiuterinės grafikos kūrimo. Visi darbai buvo kuriami „Corel Draw“ programa, ja mokausi dirbti nuo pirmojo kurso. Kuo toliau tuo geriau sekėsi specialybės darbai, o mokytoja neretai pagirdavo.
Trečiame kurse man suteikta galimybė pasijausti tikra reklamos gamintoja, nes pradėjau dirbti reklamos agentūroje – „BLACK AND RED“. Ši veikla sekėsi ypač gerai, o iš auklėtojos ir kitų mokytojų vis dažniau sulaukdavau paskatinimo nesustoti, o kurti, gaminti. Labai patinka bendrauti su klientais, kurie visada nori kažko ypatingo. Kasdieninis darbas – tai įdomus potyris, nes kiekviena diena vis kitokia.
Džiaugiuosi pasiektais rezultatais. Manau, kad ne tik mano pačios darbas, bet ir mokytojų paskatinimai prisidėjo prie visų mano nuopelnų ir gerų rezultatų. Tikiuosi, kad mano pasiekimai ir įgytos žinios profesinėje praktikoje padės man įsitvirtinti reklamos srityje.

 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif