bg

AKREDITUOTAS PROJEKTAS

AKREDITUOTAS PROJEKTAS

Projekto partneriai:
EPD - European Projects Development Unipessoal Lda, Portugalija
Zealand Business College, Danija
APLICAPROPOSTA LDA, Portugalija
Paragon limited, Malta

Projekto biudžetas: 181800,00 Eur

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Profesinė stažuotė Maltoje (2021-10-10 – 2021-11-07)

Apdailininko-statybininko ir staliaus specialybių mokiniai vyko į profesinę stažuotę Maltoje. Stažuotės metu mokiniai dirbo statybos įmonėje, kur įgijo medžio apdirbimo rankiniais ir mechanizuotais prietaisiais patirties.
 
Stažuotė Maltojoje Labai patiko, nes pamačiau įspūdingus miestus, susipažinau su staliaus darbu, įgijau neįkainojamos patirties. Susiradau užsienyje draugų su kuriais ir grįžęs į Lietuva toliau bendrauju.

                                                       Apdaininko specialybės mokinys Gediminas

Stažuotė patiko, nes turėjau galimybę pagilinti profesines žinias, pasiūlytas darbas atitiko mano specialybę. Teko susipažinti ne tik su Maltos architektūra, kultūra, bet ir pajusti tikrą maltietišką gyvenimo ritmą su visais jo privalumais ir trūkumais.

                                                             Staliaus specialybės mokinys Artūras

Džiaugiuosi turėjęs galimybę išvykti į Maltą pagal „Erasmus+“ programos projektą. Stažuotė leido pagilinti ne tik profesines, bet ir asmenines kompetencijas tokias kaip laiko planavimas, bendravimas su darbdaviais, atsakomybės jausmas.

Apdailinko specialybės mokinys Astijus

Profesinė stažuotė Danijoje (2022-01-17 – 2022-02-19)

Virėjo specialybės mokiniai vyko į profesinę stažuotę Danijos „Zealand Business College“ profesinio mokymo centre. Praktinio mokymo metu mokiniai mokėsi su profesionaliu, ilgametę patirtį darbo restorane turinčiu mokytoju, kuris dalinosi ne tik akademinėmis, bet ir praktinėmis žiniomis.

 

Stažuotės Danijoje metu mokėmės ir gyvenome miestelyje Roskilde. Stažuotė vyko profesinėje mokykloje, kur mokėmės gaminti įvairius patiekalus. Labiausiai įsiminė prancūziškos svogūnų sriubos su baltu vynu gaminimas. Be patiekalų gamybos, sužinojome ne mažai daniškų tradicijų, sužinojome apie jų kultūrą.

Virėjo specialybės mokinė Gintarė

Profesinė stažuotė Portugalijoje (2022-02-21 – 2022-03-19)

Floristo ir vizualinės reklamos gamintojo specialybių mokiniai vyko į profesinę stažuotę Portugalijoje. Stažuotės metu mokiniai dirbo gėlių ūkyje, kur turėjo galimybę dalyvauti visame procese, nuo gėlių auginimo iki puokščių kūrimo. Vizualinės reklamos galintojo specialybės mokiniai savo jėgas išbandė ir praktiką atliko reklamos kūrimo agentūrose.

 

Džiaugiuosi, kad dalyvavau „Erasmus+“ programoje. Buvo įdomu pamatyti tokio grožio šalį, susipažinti su žmonėmis. Darbovietėje stebėti visą reklamos kūrimo procesą, ir pačiai prisiliesti prie įvairių mechanizmų ir praktiškai išbandyti kaip viskas veikia. Man labai patiko.

Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokinė Viktorija

Profesinė stažuotė Ispanijoje (2022-02-22 – 2022-03-22)

Kompiuterinės įrangos derintojoje specialybės mokiniai vyko į mobilumo vizitą Ispanijoje. Keturias savaitės Barselonoje praleidę mokiniai spėjo įvykdyti visas mentoriaus paskirtas užduotis, taip pat aplankyti žymiausias, gražiausias, istorinę praeitį turinčias Barselonos regijono vietas.

 

Stažuotės metu įgyjau laiko planavimo, darbų pasiskirstymo, darbo komandoje kompetencijų. Praplėčiau profesinį akiratį, išmokau kurti svetaines, rengti informacinius gidus. Taip pat nemažai sužinojau apie Ispanijos istoriją  ir kultūrą.

Komiuterinės įrangos derintojo specialybės mokinys Justas

Stažuotės metu teko pažinti naują darbo kultūrą. Dirbome „Coffe shop“, kur patys turėjome galimybę planuoti savo laiką, taip pat labai patiko darbo vietos aplinka ir konceptas. Pamačiau įspūdingų vietų, išmokau keletą ispaniškų frazių.

Komiuterinės įrangos derintojo specialybės mokinys Kristijonas

  Profesinė stažuotė Danijoje (2022-02-21 – 2022-04-09)

Automobilių techninės priežiūros ir remonto specialybės mokiniai vyko į mobilumo vizitą Danijoje. Vizito metu mokiniai mokėsi praktinio mokymo dirbtuvėse kartu su Danijos mokiniais.

 

Stažuotės metu išmokome daryti ratų suvedimus lazeriu, perrinkome priekinės ir galinės važiuoklės dalis. Sužavėjo mokykloje įrengtos modernios praktinio mokymo dirbtuvės, turima įranga, įrankiai, ugdymo proceso vykdymas labai skiriasi nuo mūsų mokyklos. Stažuotę vertinu labai gerai ir rekomenduoju dalyvauti kitiems.

Automobilių mechaniko specialybės mokinys Šarūnas

Per tris savaites praleistas Danijoje išmokau daug naujų dalykų susijusių su mano profesija. Sužinojau kaip atliekami įvairūs automobilių remonto darbai. Stažuotės metu susipažinau su kitais mokiniais iš įvairių pasaulio šalio.

Automobilių mechaniko specialybės mokinys Airidas