bg

Atsiliepimai

Deividas
Deividas
Įmonės savininkas

Šiaulių profesinio rengimo centre įgijau vidurinį išsilavinimą, automobilių mechaniko ir vizualinės reklamos gamintojo kvalifikacijas. Esu įmonės savininkas ir sėkmingai dirbu abiejose srityse: remontuoju motociklus bei gaminu jiems lipdukus. Labai džiaugiuosi, kad rimtus pagrindus verslui kurti įgijau Šiaulių profesinio rengimo centre.

Gintarė
Gintarė
Apskaitininko specialybės absolventė

Jei mėgsti skaičiuoti, esi kruopštus, atsakingas ir savarankiškas - drąsiai rekomenduoju rinktis apskaitininko specialybę. Džiaugiuosi, kad pagal šią mokymo programą baigti mokslus ir rasti darbo vietą pavyko vos per keletą mėnesių.

Giulija
Giulija
Floristo specialybės mokinė
Myliu augalus, gėles ir jų kompozicijas. Floristika mane verčia nuolat tobulėti, kasmet keičiasi komponavimo tendencijos, spalvos bei puokščių pateikimas. Nenoriu būti paprasta gėlių pardavėja, tad džiaugiuosi pasirinkusi mokytis Buitinių paslaugų skyriuje, kur dirba reiklūs ir motyvuoti mokytojai
Aleksandr
Aleksandr
Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės absolventas

Besimokant Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje kompiuterinės įrangos derintojo specialybės, teko išbandyti skirtingas darbo kompiuteriu sritis, išmokti įvairių šios specialybės subtilybių. Mokymosi metu teorija visada derinama su praktika, todėl įgijau daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Kuo daugiau sužinojau, tuo labiau supratau, kad tai yra mano kelias.

Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą