bg

Kosmetikas

Augustė Abeliūnaitė, kosmetiko specialybės absolventė
„Kosmetikės amato nelaikau tik profesija, man tai yra hobis, savirealizacija ir malonumas. Gilinu savo žinias ir įgūdžius, mokausi, tobulėju, esu laiminga galėdama padėti rūpintis veido odos grožiu ir jos puoselėjimu.
Darbas mados industrijoje padėjo suprasti reklamos ir produkto kūrimo užkulisius.  Supratau, kad reklamose matomi veidai taip pat turi odos problemas, kurias padeda užmaskuoti vizažistai, tinkamas apšvietimas pabrėžia privalumus, o kompiuteriu retušuotos nuotraukos tikrai nėra tikroji realybė. Suprasti profesionalios kosmetikos priemonių naudą odai yra svarbiau, nei tik užmaskuoti ją makiažu. Matant, kiek daug moterų susiduria su odos problemomis, norisi dalintis informacija, padėti joms apsaugoti odą nuo žalingų aplinkos veiksnių bei matyti spinduliuojančias pasitikėjimu.
Tikiuosi, kad mano aistra darbui išliks dar ilgai, o užsibrėžti tikslai ateityje pildysis su kaupu.“
Norėdama įgyvendinti savo svajonę, Augustė negaili savo laiko ir pastangų, todėl ne tik puikiai mokosi, bet ir semiasi patirties dalyvaudama teoriniuose ir praktiniuose mokymuose. Ji dalyvavo „Erasmus+“ mainų progromoje Portugalijoje, atstovavo mokyklą „Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos“ rengiamame konkurse.