bg

Atsiliepimai

Dovydas
Dovydas
Kirpėjo specialybės absolventas
„Metai praleisti Anglijoje padėjo apsispręsti ir pasirinkti specialybę, kuri man leidžia realizuoti save. Tapti profesionaliu kirpėju - mano siekiamybė, o įgyti reikiamus įgūdžius galiu Buitinių paslaugų skyriuje“, - tvirtina Dovydas. Dovydas dirba vyrų kirpėju „FUNKY Barber & Beauty Šiauliai“, džiaugiasi puikiu startu mokykloje ir planuoja savo tolimesnę karjerą, nuolat mokosi ir tobulėja.
Rokas
Rokas
Fotografo specialybės absolventas

„Fotografija mane traukė nuo vaikystės. Džiaugiuosi, kad mokymasis čia suteikia puikias galimybes tobulinti įgūdžius ir plėsti žinias. Turime dvi fotografijos studijas, kur mokomės daiktų fotografavimo, apšvietimo subtilybių“, – sako Rokas. Reportažo, renginių, vestuvių fotografavimas – daug įgūdžių ir prisitaikymo reikalaujantis darbas, tačiau su puikiais mokytojais to išmokti nesunku.

Gerda
Gerda
Kosmetiko specialybės absolventė
„Ši specialybė labai susijusi su grožio sritimi ir tai mane labai domina. Kurti grožį yra mano sfera, tad įstojusi į šią mokyklą supratau, kad mokymasis atveria visas galimybes tobulėti. Dalyvavau daugumoje projektų, atstovauju mokyklai konkursuose“, – sako Gerda. Mergina pelnė antrąją vietą Atvirajame Lietuvos grožio specialistų ir kirpėjų čempionate. Baigus mokyklą dirba grožio salone, tobulina žinias vizažo srityje.
Sandra
Sandra
Siuvėjo specialybės absloventė
„Siuvimas man – tai svajonių virsmas į tikrovę, savotiškas atsipalaidavimas, galimybė realizuoti save ir puošti kitus. Dėka profesionalių mokytojų, čia išmokau daug siuvimo paslapčių, įgijau pasitikėjimo savimi ir noro tobulėti“, – sako Sandra.
Giulija
Giulija
Floristo specialybės absolventė
„Norėjau išmokti dirbti su gėlėmis, gaminti floristines puokštes, tad baigusi 10 klasių atėjau į profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyrių. Mokausi jau antrus metus ir nė karto nesigailėjau savo pasirinkimo“, – sako Giulija.
Kaip gėlių parduotuvėje – ši profesija niekuomet nevysta, o kūryba ir išskirtinis talentas neliks nepastebėtas klientų.
Gintaras
Gintaras
Vizualinės reklamos gamintojo specialybės absolventas
„Tai vieta, kur galiu išreikšti savo kūrybiškumą, aktyvumą ir norą bendrauti. Visuomet savo ateitį svajojau sieti su grafiniu dizainu, todėl labai džiaugiuosi, kad galiu savo darbais prisidėti prie centro reklamos kūrimo, renginių apipavidalinimo“, – sako Gintaras.
Mokykloje yra viskas, su kuo mokiniai gali susidurti dirbdami įmonėse: modernūs prietaisai, įrankiai, medžiagos ir, žinoma, mokytojų profesionalų perduodamos žinios.
Jurgita
Jurgita
Gandro Batai - vaikų ir naujagimių fotografija
Fotografė Jurgita norėjo išmokti fotografuoti savo vaikus, bet įstojusi mokytis fotografo specialybės suprato, kad ją domina ne tik tai.
„Išmokau daug amato subtilybių, teko išmėginti save pačiose įvairiausiose fotografo situacijose.  Teko fotografuoti net surežisuotą vestuvių ceremoniją bažnyčioje. Tačiau labiausiai mane sužavėjo kūdikių fotografija“, – įspūdžiais trykšta Jurgita.
Kristina
Kristina
Siuvimo studijos Recut įkūrėja
„Esu individualių drabužių kūrimo ir siuvimo studijos ReCut by Kristina Gedmontaitė įkūrėja. Mano pasirinkimas mokytis drabužių dizaino ir siuvimo, o vėliau konstruktorės-sukirpėjos specialybių buvo dar vienas žingsnis svajonės link, kuris prasidėjo aprangos dizaino studijomis Šiaulių universitete, o baigėsi Šiaulių profesinio rengimo centre. Čia teorija virto praktika, o sudėtingos konstrukcijos tapo smagiais rebusais, kuriuos išspręsti išmokė Šiaulių profesinio rengimo centro mokytojos – tikros amato meistrės“.
Laima
Laima
Grožio ritualai su Laima Griškiene
„Baigusi universitetą 5 metus dirbau chemike - darbą pagal išsilavinimą, tačiau vis svajojau apie darbą ir savęs realizavimą grožio srityje. Mažais žingsneliais ėjau link to, išklausiau daug kursų ir seminarų, bet trūko to bendro profesinio išsilavinimo kurį gavau čia – KOSMETIKO specialybėje. Tęstinė programa puikiai pritaikyta dirbančioms, jau išsilavinimą turinčioms mokinėms. Programa valstybės apmokama - tai puiki galimybė ir džiaugiuosi kad ja pasinaudojau! Esu labai dėkinga rūpestingoms, draugiškoms ir dėmesingoms dėstytojoms už suteiktas žinias. Tai ką išsinešite tikrai pravers tęsiant veiklą ateityje. Sėkmės!"
Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą