Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Geriausia Europoje profesinės sėkmės istorija

2017 09 20


   Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizavo fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.
   Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą.
   Konkurse dalyvavo 140 komandų ir 300 dalyvių iš Europos Sąjungos šalių profesinio mokymo įstaigų. Kiekviena komanda turėjo sukurti originalią fotoistoriją, kurią sudarytų nuo trijų iki penkių fotografijų ir pateikti jos aprašymą.
   Buvo nominuotos dvi geriausios fotoistorijos. Pirmąją vietą ir kelionę į Briuselį laimėjo Šiaulių profesinio rengimo centro fotografo specialybės mokinių komanda, kurios narės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė Armstead papasakojo fotoistoriją „Kirpėjo svajonė“ apie Buitinių paslaugų skyriaus absolventą Svajūną Pranaitį, po mokslų sėkmingai tęsiantį karjerą prestižiniame Vilniaus salone.
   Lapkričio 24 d. visa komanda: istorijos herojus, fotopasakojimo autorės bei profesijos mokytoja Lina Mišeikienė kviečiami atvykti į Belgijos Karalystę, dalyvauti Europos profesinių gebėjimų savaitės apdovanojimo renginyje.
   Nugalėtojų fotografijos publikuojamos CEDEFOP interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, Thessaloniki tarptautiniame filmų festivalyje ir Europos profesinių gebėjimų savaitės metu Briuselyje.

Džiaugiamės mokinių ir jų mokytojų sėkme!

 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif