Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Papasakojome Europai savo profesinės sėkmės istoriją

2017 11 28


Lapkričio 24 dieną Briuselyje vykusioje Europos profesinių gebėjimų savaitės baigiamajame renginyje apdovanotos Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokinės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė Armstead, laimėjusios pirmą vietą fotografijų konkurse CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“. Kartu į renginį vyko profesijos mokytoja Lina Mišeikienė ir fotopasakojimo herojus – kirpėjo specialybės absolventas Svajūnas Pranaitis. Lietuvos Atstovus maloniai priėmė ir pristatė Europos profesinio mokymo plėtros centro komunikacijos departamento vadovas Gerd Oskar Bausewein. Renginio reklaminę medžiagą bei firminį 2018 metų kalendorių papuošė konkurso fotografijos.
Europos profesinių gebejimų savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis. Visose dalyvaujančiose Europos šalyse vyko vietiniai, regioniniai ir valstybės masto renginiai. Savaitę vainikavo spalvingas baigiamasis renginys, kurio metu Marianne Thyssen, už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakinga Europos Komisijos narė, pristatė eilę apdovanojimų.
Šios iniciatyvos tikslas – palaikyti ir reklamuoti profesinį mokymą, skatinti besimokančiųjų šioje sistemoje mobilumą, įmonių ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų partnerystę, reaguoti į greitai besikeičiančių įgūdžių poreikį, kaip priemonę inovacijoms, konkurencingumui ir kompetencijai skatinti.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif