Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Nacionaliniame virėjo profesinio meistriškumo konkurse – trečia vieta

2018 02 12


Vasario 8–9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Vilnius) vyko Nacionalinis virėjo profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvauti buvo pakviestos aštuonios Lietuvos profesinės mokyklos, rengiančios specialistus pagal Virėjo mokymo programas: Alytaus profesinio rengimo centras, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Biržų technologijos ir verslo mokymo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Klaipėdos turizmo mokykla, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, Kupiškio technologijų ir verslo mokykla. Konkurso nugalėtojas atstovaus Lietuvai „Euroskills 2018“ konkurse.
Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriui atstovavo II kurso mokinė Roberta Freimonaitė, konkursui rengtis padėjo profesijos mokytojos Ingrida Vaišnorienė ir Ginta Marčenkienė. Pasirodymui buvo skirtos 3 val. 30 min. Per šį laiką dalyviai turėjo atlikti dvi praktines užduotis: užkandį su jūros gėrybėmis ir karštą anties patiekalą. Kiekvienas konkurso dalyvis dirbo individualiai.
Burtai lėmė, kad konkurse Roberta dalyvavo ketvirtu numeriu. Po burto traukimo taip pat sužinojo, kokį užkandį – su krevetėmis ar su midijomis – gamins, kokių maisto produktų iš sąrašo nebus. Roberta gamino tris karštus krevečių užkandžius ir tris karštus anties patiekalus.
Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse Roberta Freimonaitė užėmė III-ąją vietą. Sveikiname Robertą ir profesijos mokytojas Ingridą ir Gintą.
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif