Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Profesionaliausio prekybininko konkursas

2018 04 19


2018 m. balandžio 18 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2018“, kurio tema – „Duonos ir pyrago gaminiai“, skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.
Susumavus rezultatus buvo išrinktos ir apdovanotos 3 geriausios komandos:
I vieta: Sigita Navikaitė ir Sandra Vasiliauskienė (VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras);
II vieta: Gabrielė Lukauskaitė (VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla) ir Dovilė Šarauskienė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius);
III vieta: Lina Minkevičiūtė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras) ir Zita Ruškienė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius).

Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 8 Lietuvos profesinių mokyklų, kuriose yra mokoma pardavėjo specialybės. Išbandyti profesionalumą panoro Mažeikių politechnikos mokykla, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Mažeikių politechnikos mokykla Viekšnių skyrius, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras bei Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius.

Konkurso metu komandos (po du mokinius) atliko užduotis, susijusias su kasdienine prekybininko praktine veikla: turėjo parengti duonos ar jos gaminio pristatymą, aptarnauti pirkėją dirbdami kompiuteriniu kasos aparatu, užpildyti PVM sąskaitą-faktūrą, buvo tikrinamas mokinių pastabumas.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif