Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Multimedijos paslaugų teikėjas

Kornelija Markušenkaitė, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės absolventė

Kornelija Markusenkaite.jpg

Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje mokausi multimedijos paslaugų teikėjo specialybės. Gyvendama keletoje užsienio šalų ir matydama įvairias mokymosi galimybės svajojau jog taip galėtų būti ir Lietuvoje. Mokymasis nuotoliniu būdu tokiose šalyse kaip Airija, Amerika, Anglija, Portugalija, Prancūzija - senai įsibėgėjusios ir toks mokymosi būdas labai vertinamas dėl savo gerų rezultatų. Ir štai, nuo minties iki dabarties, kai pati sėdžiu prie kompiuterio ir tiesiogiai bendrauju su mokytojais – svajonės išsipildymas.
Man taip pasisekė, kad galiu mokytis nepakeitusi gyvenamosios vietos, darbo, kitų įsipareigojimų, turėti nuotolines pamokas namuose kompiuterio pagalba.
Džiaugiuosi galėjusi dalyvauti Šiaulių kino meno klubo organizuotame festivalyje „Žalias kinas“, kuriame pristačiusi savo kurtą filmą „Mano tėvas EGO“ tapau šio festivalio laureate.
Aš ilgus metus nepamiršiu šių mokslų, mokytojų, suteiktos galimybės man tapti tuo, kuo ESU.

Mantas Barcas, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės absolventas

Mantas Barcas.png

Kiekvienas gyvenimo kelią klojasi pasirinkimais ir sprendimais. Ieškodamas savo tikrojo pašaukimo (ir tikrojo savęs), nusprendžiau išbandyti jėgas kūrybiniais procesais paremtoje profesijoje. Ilgi apmąstymai ir kruopščios paieškos galiausiai atvedė mane į Šiaulius. Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje siūloma multimedijos paslaugų teikėjo profesija pasirodė itin patraukli.
Dar mokydamasis vidurinėje mokykloje, domėjausi grafiniais darbais, piešdavau siurrealizmo stiliumi, projektuodavau mokyklos renginių plakatus. Vėliau išbandžiau savo jėgas iliustruodamas keleto kompiuterinių žaidimų veikėjus ir prisidėdamas prie jų siužetų kūrimo. Gana anksti ėmiau rašyti poeziją ir prozą. Įvairi kūrybinė veikla man svarbi dėl asmeninio tobulėjimo ir galimybės savo darbais kitiems perteikti emocijas.
Tikiu, kad multimedijos paslaugų teikėjo specialybės pamokos nenueis veltui – mokėti naudoti įvairias taikomąsias programas gali praversti ne tik profesinėje, bet ir asmeninėje veikloje. Patyrusi ir draugiška mokytojų komanda visada pasiruošusi ne tik išmokyti naujų dalykų, bet ir padėti patobulinti jau turimus įgūdžius. Be to, šie mokslo metai man bus dar vienas tikslingas žingsnis nesibaigiančiose savęs paieškose.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif