Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Socialinio darbuotojo padėjėjas

Raminta Baltramiejūnaitė, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės absolventė

Raminta Baltramiejunaite.jpg

Besimokydama socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės Raminta Baltramiejūnaitė nė karto nesudvejojo savo pasirinkimu. Mokinė, pati užaugusi globėjos šeimoje, puikiai supranta, kad tai profesija asmenybei, ne tik norinčiai gauti, bet ir duoti, kad tai profesija, susijusi su atsidavimu, noru padėti žmogui ir prisidėti prie socialiai atsakingesnės visuomenės kūrimo. Jog šiai specialybei reikalingas pašaukimas, atsidavimas, nuoširdumas bei meilė kitam, Raminta įsitikino lankydamasi įvairiose socialinėse įstaigose. Būtent šios asmeninės savybės, kaip dėmesingumas, empatiškumas, tolerantiškumas, paslaugumas, kuriomis ir pasižymi Raminta, itin svarbios dirbant praktinį darbą su įvairaus amžiaus, skirtingų socialinių grupių asmenimis: senyvo amžiaus žmonėmis, neįgaliaisiais, vaikais bei kitais asmenimis, negalinčiais pasirūpinti savimi. Visa tai būsimai šios profesijos darbuotojai nesvetima, nes pati nuo mažumės patyrė daug sunkumų, stokojo atjautos, gyveno kitų rūpesčiais.
Raminta – pareiginga, kūrybinga, komunikabili, gebanti bendrauti ir bendradarbiauti, turinti profesinių žinių bei praktinės patirties mokinė. Būdama aktyvi mokinė, Raminta prisidėjo prie įvairių veiklų įgyvendinant socialinius projektus: „Sušildykime širdis gerumu“, „Dėmesys kitam“, „Nepamirškime beglobių gyvūnų“ ir kt.
Profesijos mokytojų vertinama kaip imli, empatiška, sąžininga, atsakinga, paslaugi, tolerantiška, jautri kito nelaimei, gebanti taktiškai bendrauti, žinanti socialinio darbo veiklos ypatumus – puiki savo srities specialistė – socialinio darbuotojo padėjėja.

 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif