bg

Kompiuterinės įrangos derintojas

Edvinas Stumbras, kompiuterinės įrangos derintojo specialybės absolventas
Edvinas mokosi kompiuterinės įrangos derintojo specialybės, yra atsakingas, mandagus ir kultūringas. Domisi naujais dalykais ir įvairiomis temomis bei sako, kad iki šiol nėra atradęs nei vieno dalyko, kuris nesudomintų. Edvinui ypač įdomi bionika, nes visada domėjosi biologija ir tokiomis technologijomis kaip naujoviškas ir pažangus žmogaus galūnių protezų veikimas. Dirba įvairiomis kompiuterinėmis programomis, taip pat dažnai  tenka dirbti su diagnostikos ir valymo programomis kaip Speccy, Fing ir CCleaner. Savarankiškai įgyja praktinių žinių padėdamas šeimos nariams ir draugams, susiduriantiems su kompiuterinėmis problemomis. Be kompiuterių dar domisi filosofija, biologija ir menu. Baigęs mokslus Šiaulių profesinio rengimo centre, Edvinas ketina studijuoti kolegijoje.

Ovidijus Klimovas, kompiuterinės įrangos derintojo specialybės absolventas
Ovidijus mokosi kompiuterinės įrangos derintojo specialybės, yra stropus, atsakingas ir pareigingas, smalsus, kantrus, pozityvus. Ovidijus aktyviai dalyvauja įvairiuose mokyklos renginiuose ir konkursuose, domisi kompiuterinėmis technologijomis, naujais kompiuterių komponentais, nustatymais, moka dirbti programomis Adobe Photoshop, CodeBlock, Blender programa kuria 3D animaciją. Domisi piešimu, 3D animacijos kūrimo galimybėmis, naujausiais žaidimais, muzika. Ovidijus sako, kad kompiuterinės įrangos derintojas turi būti stropus ir atidus, kad pastebėtų įvairias problemas ir pokyčius, kurie gali atsirasti tvarkant kompiuterius. Ateitį Ovidijus sieja su įgyta profesija. Baigęs mokslus Šiaulių profesinio rengimo centre, ketina dirbti ir patobulinti praktinius įgūdžius, o vėliau tęsti mokslus aukštojoje mokykloje.

Jossef  Dembinskis, kompiuterinės įrangos derintojo specialybės absolventas
Dabartinėje visuomenėje neįsivaizduojamas gyvenimas be kompiuterio. Retas žmogus juo nesinaudoja. Jossef pasirinko kompiuterinės įrangos derintojo specialybę, norėdamas išmokti prižiūrėti, reguliuoti, remontuoti kompiuterinę įrangą, spausdintuvus ir kitus su kompiuteriu susijusius įrenginius, prižiūrėti kompiuterinius tinklus. Besimokydamas jis ne tik įgijo teorinių ir praktinių įgūdžių, bet ir patobulino darbo kompiuterinėmis programomis įgūdžius.
Jossef – atsakingas,  draugiškas, siekiantis tikslo  žmogus. Jis ne tik domisi IT naujovėmis,  bet ir  aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje.