bg

Atsiliepimai

Dovydas
Dovydas
Automobilių elektros įrengimų remontininko specialybės absolventas
Pasirinkau šią specialybę, nes šiuo metu populiarėja elektriniai automobiliai ir ateityje jų naudojimas neabejotinai didės. Ši specialybę neleidžia sustoti, nes atsiranda naujų technologinių sprendimų ir visada reikia domėtis, atnaujinti žinias.
Mantas
Mantas
Elektriko specialybės absolventas
Elektriko specialybės darbus jau teko išbandyti. Supratau, kad ateityje taip pat norėčiau dirbti šioje srityje, todėl nutariau mokytis elektriko specialybės. Manau ši specialybė visada bus reikalinga, nes elektros įrengimų ir prietaisų namų ūkiuose ir pramonėje naudojama vis daugiau.
Kęstutis
Kęstutis
Santechniko specialybės absolventas
Manau, kad santechniko specialybė perspektyvi ir paklausi, juk nėra namų be sanitarinių mazgų ir šildymo sistemų, o juos reikia ne tik sumontuoti, bet ir atlikti priežiūros bei remonto darbus. Praktinių užsiėmimų metu turiu galimybę išmokti dirbti su įvairiais prietaisais ir staklėmis. Didelis privalumas, kad mokymąsi galima derinti su kitomis veiklomis.
Erikas
Erikas
Suvirintojo specialybės absolventas
Pasirinkau suvirintojo specialybę, nes patinka dirbti su metalu, konstruoti, kurti. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti dirbdamas pramonės įmonėse arba kurdamas unikalius metalo ir kalvystės gaminius. Suvirintojo darbas pilnas iššūkių, kurie skatina judėti pirmyn ir tobulėti.
Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą