bg

ENGLISH CLUB

Anglų kalbos būrelis skirtas tiems, kas nori tobulinti anglų kalbą. Mokomoji medžiaga orientuota į komunikacinių kompetencijų ugdymą, į mokytojo ir mokinio bendradarbiavimą, mokinių socialinių įgūdžių bei užsienio kalbos kompetencijų (kalbėjimo, klausymo skaitymo bei rašymo) lavinimą.

Vadovė anglų k. mokytoja D.Misevičienė

DAILĖS RAIŠKOS STUDIJA

Jei nori išmokti pažinti meną, susipažinti su netradiciniais menais ir pačiam juos išmokti, nori kurti aplink gražią  aplinką – ateik į meno dirbtuvių būrelį.

Vadovė dailės mokytoja V. Šambarienė

MAIRONIEČIŲ

Paimsme arklą, knygą, lyrą
Ir eisim Lietuvos keliu!” –

kviečia 25-erius metus gyvuojančios Lietuvos maironiečių draugijos šūkis.
Jei nori pažinti Maironio apdainuotą kraštą, tautos istoriją, jos tradicijas, susitikti su įdomiais žmonėmis, aplankyti poetą menančias vietas, ateik į maironiečių būrelį.

Vadovė lietuvių k. mokytoja B. Šimkūnienė

JAUNIEJI METALISTAI

Būrelio metu jaunuoliai mokysis pažinti juoduosius ir spalvotuosius metalus, jų lydynių rūšis, savybes ir naudojimą, susipažins su staklių konstrukcija ir jų valdymu, išmoks dirbti su įvairiomis metalo apdirbimo staklėmis. Šis būrelis ypač naudingas visų Mechanikos skyriuje rengiamų specialybių mokiniams, nes jie patobulins įgytas profesines žinias, geriau pasiruoš profesinio meistriškumo konkursams.

Vadovas profesijos mokytojas N.Ženkus

SPORTUOK

Jei neturi ką veikti bendrabutyje ir nori lavinti vikrumą, lakstumą, koordinaciją, reakciją, taiklumą, nebūti tik sirgaliumi televizijos ekrano, o pajausti žaidimo azartą. Jei mėgsti veiksmą, negali nustygti vietoje, tau reikia išlieti savo energiją tik taikiai – ateik į sporto būrelį.


 Vadovas kūno k. mokytojas V. Peleckis

Būrelių grafikas