bg

Šiaulių profesinio rengimo centro naujienos

Centre startuoja Steam, Steam Junior programos

2021 10 13


0001_sprc_logo_gr_1637620713-4bd17d4a02c61426aff7425a24675095.jpg


Spalio 12 d. pasirašytos 7 sutartys su Šiaulių miesto savivaldybės administracija dėl miesto biudžeto lėšų skyrimo Steam ir Steam Junior programų įgyvendinimo Šiaulių profesinio rengimo centre.
Steam programa skirta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių praktiniams gebėjimams ugdyti gamtos mokslų, informacinių technologijų ir inžinerijos srityse. 
Steam Junior programa skirta didinti Šiaulių miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių susidomėjimą gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija ir matematika, ugdyti mokinių kūrybiškumo ir iniciatyvumo kompetencijas.
Šiais metais didžiausio susidomėjimo sulaukė Statybos skyriaus profesijos mokytojų siūlomos Steam Junior programa „Būk išradėjas su Solidworks Apps for Kids“ ir Steam programa „Braižymas ir kompiuterinis projektavimas AutoCad programa“. Kiekvieną iš šių programų pasirinko 3 miesto mokyklos. Iš viso Steam ir Steam Junior programas Šiaulių profesinio rengimo centre pasirinko 11 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų, programų įgyvendinimui skirtas 13 tūkst. Eur. finansavimas 2021 m.

Bendradarbiaujant su Šiaulių m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi netrukus centro praktinio mokymo dirbtuvėse ir laboratorijose prasidės ir kitos veiklos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams - technologijų pamokos, ankstyvojo profesinio orientavimo programos „Opa“ užsiėmimai - tai numatyta Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategijoje.

pdf failas