bg

Statybos skyriaus naujienos

Mokslo ir žinių diena Statybos skyriuje

2022 09 01


0001_img_20220901_114413_1662034958-4226a0430951f498b4bb1bb0af3d77dd.jpg

Graži, karšta, nerūpestinga vasara, kaip ir dera, užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente - Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų, pažinimo pasaulį.

Į Statybos skyrių sugužėjusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir noriai, atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti, siekiant bendrų tikslų kvietė mokyklos bendrojo ugdymo organizatorė Danguolė Parnarauskaitė. Malonius sveikinimo žodžius tarė Šiaulių technologijų mokymo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Urmonas ir skyriaus vadovė Jūratė Baltramaitytė.

Šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos mokiniams surengė įsimintinas pirmąsias naujųjų mokso metų pamokas.

Tegul pakiliai nusiteikusių mokinių bei mokytojų veiduose švies šypsenos visais mokslo metais, o šventėje išgirsti, linkėjimai, giedra nuotaika lai lydės kiekvieną dieną. Kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

Nuoširdžiai dėkojame skyriaus bendrojo ugdymo organizatorei D. Parnarauskaitei, organizavusiai ir pravedusiai šventę, ir jos komandai, padėjusiai papuošti aplinką.

 

Bendruomenės vardu mokytoja J. Varanauskaitė