bg

Atsiliepimai - Statybos skyrius

Aris
Aris
Projektuotojas konstruktorius

Eilę  metų dirbau užsienyje. Turėjau svajonę išmokti kompiuterinio projektavimo pagrindų. Neturėjau apie tai jokio supratimo, tik buvau girdėjęs, kokios plačios yra AutoCad programos naudojimo galimybės. Domėdamasis mokymosi sąlygomis ir galimybėmis susisiekiau su Statybos skyriaus vedėja ir profesijos mokytoja Irena. Nusprendžiau stoti mokytis į kompiuterinio projektavimo operatoriaus programą. Šiandien galiu pasakyti, kad tai buvo geras ir  teisingas pasirinkimas. Mokymosi metu įgijau įgūdžių naudotis 8 kompiuterinėmis programomis. Labiausiai patiko Autodesk Inventor, Revit, Solidworks programos. Dar besimokydamas gavau darbo pasiūlymą su nuostabiu uždarbiu. Fantastika! Esu labai dėkingas Statybos skyriaus profesijos mokytojams, kurie man suteikė visokeriopą pagalbą ir išugdė tvirtus darbo ir bendravimo įgūdžius. Tariu Jiems didelį AČIŪ...

Roberta
Roberta
Dizaino projektuotoja

Dar besimokant vidurinėje mokykloje man patiko tikslieji mokslai ir informacinės technologijos. Pasirinkusi kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybę Statybos skyriuje galėjau suderinti abu šiuos dalykus. Džiaugiuosi pasirinkusi šią specialybę, nes dabar galiu dirbti mėgstamą dizaino projektuotojo darbą, kurį man pasiūlė profesijos mokytoja. Esu dėkinga profesijos mokytojams. Tai tikrai perspektyvi specialybė, tik reikia noro ir pastangų.

Asta
Asta
Technologijų mokytoja

Žinių, įgūdžių, praktikos, kompetencijų ugdymas ir gilinimasis kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės - pagrindiniai tikslai. Puiki mokymosi bazė, tikslūs ir aiškūs keliami mokytojų tikslai. Specialybė susijusi su IT išmaniosiomis technologijomis ir paklausi įvairaus amžiaus žmonių tarpe. Dirbu progimnazijoje, todėl matau koks didelis pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinių susidomėjimas inžinerinėmis programomis. Mokinių karjeros planavimas prasideda nuo mokytojų inovatorių, kurie mokosi ir perduoda žinias smalsiems ir kūrybingiems mokiniams.

Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą