Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

„Erasmus+“ – startas į tarptautinį pripažinimą

2019 03 05


„Erasmus+“ programa kasmet atveria vis daugiau galimybių Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams tobulinti savo profesines kompetencijas. Šių metų pradžioje Gerda Verbliugevičiūtė, Ieva Šambaraitė, Rokas Baranauskas ir Paulius Pocius, Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokiniai, vyko į profesinę stažuotę, finansuojamą „Erasmus+“ programos lėšomis, Čekijos Ostravos mieste. HDR (High Dynamic Range) fotografija buvo pagrindinis stažuotės tikslas. Dirbti šiuo metodu, gilintis į jo subtilybes mokiniams teko fotografuojant gamtos reiškinius, Ostravos miesto architektūrą. Ypatingame objekte – unikalioje, labai senoje plieno gamykloje, kuri yra įtraukta į Unesco saugomų teritorijų sąrašą, darytos Roko ir Pauliaus nuotraukos atrinktos eksponuoti tarptautinėje parodoje Vokietijoje.
Kartu su mokiniais vizito metu kvalifikaciją tobulino fotografo specialybės profesijos mokytojos Lina Mišeikienė ir Renata Chvoinikovienė.
Mokytojų ir mokinių laisvalaikio objektai: Ostravos pramoninė architektūra, kalnais apsuptos jos apylinkės, nuostabaus grožio Praha, Brno miesto labirintai taip pat buvo neatsiejami nuo fotografijos meno. Susitikimai su nuoširdžiais čekais ir slovakais leido pažinti jų kultūrą, gyvenseną ir prisiminti bei pagilinti bendravimo anglų kalba įgūdžius.
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif